Regulamin

 

Program jest dystrybuowany elektronicznie w postaci kodu aktywacyjnego do pobranej wersji demo 

KLIKNIJ BY POBRAĆ WERSJĘ DEMO

Na e-maila jest wysyłany kod.

 

Rachunek do zapłaty:

 25 1050 1764 1000 0090 4028 6115

tytuł: Licencja DUMPINGOWIEC

 

 

Nazwa firmy: Przemysław Rokicki

Ulica: Władysława Łokietka 47D/16

Miasto: Sopot

Kod pocztowy: 81-736

E-mail: dumpingowiec -malpa- gmail.com

NIP: 5851358017

Regon: 220713830

 

  • Odstąpienie od umowy

Kupujący przed otrzymaniem kodu aktywacyjnego do pobranego dema programu może odstąpić od umowy i otrzymać wpłatę spowrotem. Po otrzymaniu kodu aktywacyjnego nie można odstąpić od umowy. Kod jest jednorazowy i unikalny. Kody aktywacyjne sprzedawane przez internet do oprogramowania  według obowiązującego prawa nie podlegają zwrotowi. 

 

  • dostawa 

Kod aktywacyjny wysyłany jest automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty. Jeżeli wpłata dokonywana jest przez tzw. szybkie płatności kod aktywacyjny wysyłany jest automatycznie kilka minut po zaakceptowaniu  przez partnera umożliwiającego płątność danej wpłaty.

  • reklamacja, gwarancja

 

W przypadku wadliwego działania kodu należy skontaktować się pisząc na adres e-mail dumpingowiec@gmail.com celem uzyskania nowego lub pomocy przy aktywacji w przypadku gdy klient nie posiada aktywnego łącza internetowego.

 

Oprogramowanie aktywowane jest na podstawie wcześniej pobranej wersji demo. Po zakupie klient otrzymuje kod aktywacyjny. W przypadku gdy program będzie działać inaczej niż w wersji demo (na niekorzyść klienta) po jego aktywacji, klient otrzymuje zwrot wpłaty. Lub jeżeli wyrazi wolę program zostanie niezwłocznie poprawiony. Oprogramowanie jest zakupowane bezpośrednio od twórcy.

 

 Reklamacja rozpatrywana jest do 7 dni roboczych.

 

Polityka prywatności

 

Polityka prywatności serwisu sklep24.dumpingowiec.pl..

  1. Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług poprzez sklep sklep24.dumpingowiec.pl

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest

Przemysław Rokicki ul. Wł. Łokietka 47d/16 81-736 Sopot. NIP 585-135-80-17 REGON 220713830

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:

  1. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje

  2. poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].

6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

7. dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego lub/także celem realizacji zamówienia.

8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez sklep. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji - nasze dane znaleźć można w zakładce - KONTAKT.

 

 

Program jest sprzedawany bezpośrednio od twórcy, jest to przychód z praw majątkowych, nie z DG. Sprzedawca nie jest płatnikiem VAT, może wystawić na żądanie rachunek. 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl